شرح عملکرد موسسه نیکوکاری جوانه های امید کاشان

 

 

 

شرح عملکرد موسسه نیکوکاری جوانه های امید

 

تاریخچه تاسیس :

موسسه خیریه جوانه های امید در راستای سیره ی اهل بیت عصمت و طهارت به پشتوانه ی بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و خشنودی امام عصر با حمایت ویژه ی خیرین نیکوکار آقای محسن برازنده و خانم مکارم و جناب دکتر فدائی و به همت چند نفر از برادران و خواهران به ویژه آقای علی اکبر جهانی و خانم معصومه خنگال در سال 90 راه اندازی شد و از همان ابتدای شروع فعالیت بابررسی های کارشناسی شده و نگرش پژوهشی تلاش نموده است زمینه راجهت خدمتگزاری و حمایت مادی ومعنوی از کودکان سرطانی و خانواده های آنها و انجام برنامه های مربوط جهت خدمات درمانی و ارتقاء روحیه آنهافراهم آورد و این موسسه در تاریخ 31/02/93 به شماره ثبت 520 به طور قانونی به ثبت رسید و طی مراجعات متعدد بیماران صعب العلاج و محروم مصوب گردید اینگونه افراد هم تحت پوشش این موسسه قرار بگیرند.

اهداف و سیاستهای اجرائی موسسه به گونه ای طراحی شده است تا مشکلات اجتماعی و اقتصادی خانواده های تحت پوشش برطرف گردیده و دراین راستا حرمت و خانواده های محترم آنان حفظ گردیده و تمام مراحل حمایت ها به صورت محرمانه بوده و عزت این عزیزان در نظر گرفته می شود که دراین زمینه از افراد مجرب جهت مشاوره استفاه می شود.

معرفی اعضای هیات امنا و هیات مدیره :

هیات امنا با تعداد 11 نفر تشکیل شده است که متشکل از 7 نفر عضو اصلی و 2 نفر عضو علی البدل و انفر بازرس اصلی و انفر بازرس علی البدل می باشد . فعالیت کلیه اعضای هیات امنا و هیات مدیره و مسئولین اجرائی موسسه افتخاری می باشد .

معرفی اعضاء هیات امنا و هیات مدیره و بازرسین :

1-خانم زهرا مکارم به عنوان رئیس هیات مدیره

2-آقای علی اصغر مهندس به عنوان نائب رئیس هیات مدیره

3-آقای سید علی موسویان به عنوان خزانه دار

4-آقای علی باغستانی به عنوان عضو اصلی

5-خانم زهرا توحید نیا به عنوان عضو اصلی

6-خانم الهه حسین زاده به عنوان عضو اصلی

7- آقای هانی پهلوانی به عنوان عضو اصلی

8- آقای داوود خیرخواه به عنوان عضو اصلی

9- آقای محسن برازنده به عنوان مدیر عامل

10- آقای حسن فدائی به عنوان بازرس اصلی

11- آقای علی اکبر جهانی به عنوان بازرس علی البدل

مسئولین اجرائی :

مسئولین اجرائی موسسه متشکل از افراد باتجربه ای هستند که باعشق و علاقه ای وافر در عرصه ی خدمت رسانی حضوردارند این برادران و خواهران نیز وقت و انرژی خود را خالصانه و صادقانه و بدون هیچ چشم داشت مادی در جهت اهداف متعالی و انسان دوستانه موسسه قرارداده اند.


معرفی مسئولین اجرائی :

1-      آقای محسن برازنده مدیر اجرایی

2-      خانم معصومه خنگال مسئول دفترموسسه

3-      آقای امیرحسین شیرازی مشاور تحصیلی

4-      آقای مصطفی محق کارپرداز

5-      آقای سلمان خداپناه حسابدار

6-      خانم فاطمه هوائی رابط بین موسسه و بیمارستان

اهداف و سیاستگذاری ها :

هدف کلی این موسسه حمایت مادی و معنوی ازبیماران سرطانی و صعب العلاج در جهت خدمات درمانی و ارتقاء روحیه آنها می باشد با توجه به اینکه این قشر هزینه های سنگین و گزافی را متحمل می شوند امید است به این طریق باری از دوش این عزیزان برداشته شود .

باتوجه به هدف کلی فوق بعضی از اهداف موسسه که در محور فعالیت ها قراردارد عبارتند از:

کمک درجهات ادامه تحصیل دانش اموزان بیمار:

باتوجه به اینکه اکثر بیماران دانش آموز می باشند و به علت بیماری و بستری شدن در بیمارستان    نمی توانند در کلاس های درس به خوبی حاضر شوند این موسسه اقدام به برگزاری کلاس های تقویتی و آموزشی نموده است که علاوه بر کمک درسی و آموزشی به این کودکان و نوجوانان در تامین آرامش و تقویت روحیه دانش آموزان تاثیر بسزائی دارد که در این خصوص اقدامات ذیل انجام شده است :

1-کمک جهت تهیه لباس فرم و کیف و کفش و لوازم التحریر در ابتدای سال تحصیلی به هر نفر مبلغ 000/000/1 ریال

2-کمک هزینه جهت سرویس ایاب و ذهاب بیمار به مدرسه

3-کمک هزینه تحصیلی و پرداخت هزینه معلم خصوصی باتوجه به نیاز بعضی از بیماران

4- برگزاری کارسوق

نخستین کارسوق در مدرسه خیاط زاده که یکی ازبهترین مدارس شهرستان کاشان می باشد با هماهنگی مسئولین مدرسه و همکاری تعدادی از برادران و خواهران موسسه برگزار گردید .

هدف از برگزاری کارسوق دادن روحیه و ایجاد انگیزه در دانش آموزان بیمار و رهایی از قیود برنامه کلاسیک آموزشی می باشد .

دانش آموزان درمحیطی دوستانه با مسئولین موسسه یکروز شاد را گذراندند دراین کارسوق برنامه هائی نظیر مسابقه علمی ـنقاشی ـ حل مساله و مسابقات ورزشی بین دانش اموزان انجام شد و بعد ازصرف ناهار جوایزی به دانش اموزان اهدا گردید .

امید است با توکل بر خدای متعال این برنامه ها در جهت بالا رفتن روحیه بیماران و خانواده ها در جهت مبارزه با بیماری ارتقاء و ادامه پیدا کند .

فعالیت های فرهنگی :

با توجه به اهمیت مسائل فرهنگی در مناسبت های مختلف موسسه اقدام به برگزاری مراسم بارویکرد فرهنگی به منظور حفظ و ارتقاء روحیه معنوی بیماران می نماید .

1-طرح اکرام و افطار :

اولین ضیافت افطاری در خانه تاریخی طباطبائی ها با حضور جمعی از خیرین عزیز کاشان و بیماران و خانواده های آنها با همکاری کانون شهید ثنائی برگزار گردید در این مراسم با سخنرانی شیوای جناب دکتر آدینه در خصوص گذراندن دوران سخت بیماری و هزینه های زیاد درمان ‍‍، خیرین عزیز را براین داشت که حمایت مالی و معنوی خودرا ازاین عزیزان دریغ نکنند و در این جابود که با مساعدت جناب مهندس محسن برازنده و جناب دکتر حسن فدائی و خانم مکارم و همکاری دکترشریف مصوب گردید که موسسه نیکوکاری جوانه های امید راه اندازی و تاسیس گردد .

دومین افطاری درتاریخ 93/5/3 برگزار گردید که ازبیماران همراه با اعضای خانواده محترمشان و جمعی از خیرین که جمع آنها به بیش از 180نفر می رسید در هتل امیرکبیر کاشان دعوت به عمل آمد برنامه های این مراسم شامل قرائت قرآن ، سخنرانی و اجرای مسابقه و اهدای جوایز و درنهایت افطاری بود که در این ضیافت خیر محترم جناب آقای زرکار یکباب آپارتمان به عنوان محل دفتر واقع در پاساژصفویه در اختیار موسسه جوانه های امید قرار دادند و مبلغ کلیه هزینه ها از قبیل کاغذ دیواری ، کولر گازی و .... توسط آقای زرکارافق های روشنی را برای حمایت بیشتر ازاین قشر فراهم آوردند.


2-طرح دیدار سبز :

از آنجا که همه مسلمانان محب اهل بیت عصمت و طهارت هستندو آرزوی زیارت  امام رضا (ع) را


دارند موسسه جوانه های امید با هدف ارتقاء روحیه معنوی بیماران و خانواده های آنها با همکاری چند تن از خیرین بزرگوار آقایان کاشانی ، جناب دکتر فدائی و همسرشان خانم مکارم جهت تشرف این عزیزان طی سه مرحله به محضر علی بن موسی الرضا (ع) را انجام دادند آنها به مدت 5 روز در یکی از مهمان‍پذیرهای خوب مشهد اسکان و پذیرائی شدند ازجمله برنامه ها در مدت اقامت بیماران و خانواده های محترمشان در شهر مقدس برگزاری مداحی درصحن مطهر آقا علی بن موسی الرضا بود و همچنین تهیه بلیط پارک بزرگ شهر و اعزام این عزیزان و باتوجه به اینکه حضور در مشهد مقدس مصادف با تولد دوتن از عزیزان بیمار بود جشن تولدی در پارک شهر برای یکی ازاین عزیزان و جشن تولد دیگری در هتل محل اقامت گرفته شد و هدایایی به این عزیزان و دیگر بیماران اهدا شد تا خاطره خوب زیارت امام رئوف برای همیشه در ذهن آنها باقی بماند و ازدیگر برنامه ها در مدت اقامت بازدید ازکتابخانه آستان قدس رضوی باهکاری خادمین حرم مطهر رضوی بود .

اجرای طرح دیدار سبز بایاری خداوند و توجهات خاصه ولی نعمتمان آقا علی بن موسی الرضا در سالهای آتی تداوم خواهد داشت .

3- برگزاری جشن قطع درمان و شکرانه ی سلامت

1- جشن نیمه شعبان

اولین جشن در سال 92 به مناسبت میلاد منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر آقا امام زمان از طرف موسسه باهمکاری آقای علی اکبر جهانی و خانم معصومه خنگال و همکاری خانم ها حسین زاده و توحید نیا از پرسنل شیمی درمانی باحضور ریاست محترم بیمارستان شهید بهشتی جناب دکتر و آقای صادق پور ریاست کانون فرهنگی هنری و جناب دکتر ادیب ، دکتر سلطانی ، دکتر طالبیان و جناب مهندس برازنده در سالن شیمی درمانی بیمارستان شهید بهشتی برگزار گردید که شامل قرائت قرآن ، مدیحه سرائی ، مسابقه و سرگرمی ، اجرای موسیقی و دکلمه ی یکی از عزیزان قطع درمان و درپایان تقدیرو تشکرازپزشکان حمایت کننده بود.

2- جشن قطع درمان

این مراسم به مناسبت فطع درمان چندتن ازعزیزان بیماردرنیمه شعبان 93درسالن آمفی تاتردانشکده پرستاری مامائی شهید بهشتی کاشان باهمکاری بسیج دانشجوئی برگزار گردید هدف از انجام این مراسم ایجاد انگیزه و ارتقاء روحیه به سایر بیماران و خانواده های آنها بود .

همچنین به شکرانه ی سلامت و قطع درمان چندتن از دیگر بیماران مراسمی در سالن آمفی تاتر فرهنگسرای مهر برگزارشد که قبل ازبرگزاری مراسم در سالن سیمرغ (شهربازی) کودکان ساعاتی را سپری کردند و مراسم باپذیرائی به صرف شیرینی و میوه خاتمه یافت .

 

3-جشن تولد :

در تاریخ 93/10/30 مراسم جشن تولد 4 تن ازعزیزان بیمار در سالن شهربازی بام شهر کاشان با سخنرانی آقای دکتر پهلوانی و اجرای موسیقی و طنز برکزار کردید که بعد ازمراسم با هماهنگی آقای مازندرانیان مسئول شهربازی کودکان عزیز به صورت رایگان ازوسایل بازی پارک استفاده نمودند و مراسم به صرف شیرینی و شام خاتمه یافت .


 4- جشن پایان سال :

در تاریخ 93/12/24 در فرهنگسرای مهر باهمکاری و مساعدت جناب آقای نادعلی و جناب نبی مدیریت محترم فرهنگسرای مهرکه سالن رابه صورت رایگان دراختیار مسئولین موسسه قراردادند مراسم جشنی برگزار کردید که دراین مراسم باهمکاری آقای شیعه از هنرمندان صدا و سیما دعوت به عمل آمد و باهنرنمائی این عزیزان مجلسی شاد و مفرح همراه با مسابقه اجرا شد و مراسم تولد و قطع درمان دوتن از عزیزان همزمان در این مراسم برگزار گردید و پذیرائی ازحاضرین به صرف شیرینی و شام به تعداد 200نفر توسط خیر محترم جناب آقای رهبری که هردوفرزند گرامی ایشان بصورت افتخاری قبول زحمت نمودند انجام پذیرفت .


 5- جشن تولد در تالارتشریفات رویال:

در تاریخ94/6/2 در تالار تشریفات رویال مراسم جشنی با حضور هنرمندان آقای رضازاده مقلد صدا ودلقک و شعبده باز و خواننده و با حضورمستربین ایرانی  و با همکاری اقای شیعه وبا حضورخیرین و نیزبه همراه خانواده های بیماران به صرف میوه و شیرینی و شام به نحو احسنت ومفرح برگزار شد.


6- ضیافت شکرانه سلامت در گلابگیری اقای مسعودی محشر گلاب(روستای علوی):

در تاریخ  3/7/94 در گلابگیری آقای مسعودی واقع در روستای علوی کاشان ضیافتی با حضور جناب اقای نبی و خانواده های بیماران عزیز به صرف چای و شیرینی و ناهار برگزار شد که طی این مراسم جناب اقای مهدوی خواننده خوب کشورمان با صدای گرمشان زینت بخش مجلس شدند و جناب اقای دکتر مهدوی زاده سخنرانی زیبایی کردند و نیز بعد از مراسم همگی به زیارت سلطان علی ابن محمد باقر(ع) مشرف شدند.


7- جشن روزجهانی کودک در فرهنگسرای مهر:

در تاریخ  18/7/ 94 در فرهنگسرای مهر با همکاری جناب اقای نبی مدیریت محترم فرهنگسرای مهر و جناب اقای دکترجهادی رییس اداره بهزیستی کاشان و جناب اقای دکتر مهدوی زاده و اقای شیعه و با همکاری هنرمند عزیز کشورمان اقای خان عمو و هنرمندی گروه موسیقی باربد مجلس شاد و مفرحی جهت روز جهانی کودک اجرا شد.


8- جشن یادبود سبز جهت سالروز یکی از اعضای موسسه در تالار تشریفات رویال :

در تاریخ 94/9/3 در تالار تشریفات رویال با حضور اقای دکتر فدایی وآقای دکترپهلوانی وآقای دکترمهدوی زاده و آقای احسان علوی و  اقای پردل و اقای جلال زاده و اقای دکتر فخیمی و آقای میر آفتاب دیگر بزرگوارانی که ما را همراهی کردند .

کارگردانی برنامه به عهده خانم حکیمی عزیز و مجری خانم برومند و اجرای موسیقی توسط اقایان جمالی و مطهری تبار و گروه تاتر و طنز که کارگردانی ان به عهده خانم ملیکا سید جلالی و بازیگری اقای صادق پور و گروهشان و اجرای موسیقی سنتی توسط استاد  داوود عبداللهی و شاگردانش و نیز دکتر مهدوی زاده روانشناس محترم سخنرانی نمودند.

تعداد میهمانان حدود 330 نفر و پذیرایی به صرف میوه و شیرینی و شام بود.

در این مراسم به 11 نفر از عزیزانی که از تاریخ جشن قبلی تا کنون تولدشان بود هدایایی به رسم یادبود تقدیم شد.

9- جشن تولد(یادبود خانوم دینا یزدانی):

در تاریخ 94/11/1 در سفره خانی سنتی ترمه با حضور کادر دفتری موسسه خیریه و بچه های موسه به همراه خانواده هایشان برگزار شد که در این جشن پذیرایی به صورت عصرانه و شام انجام شد.


10- مراسم شکرانه سلامت در روستای علوی (گلابگیری محشر گلاب):

در تاریخ 1395/03/07 در گلابگیری محشر گلاب واقع در روستای علوی جشنی برگزار شد با حضور مهمانان: خانم اربابی و اقای صفوی و مدد جویان و خانواده هایشان که با اجرای زیبای آقای کریمی به عنوان مجری و نیز گروه تاتر آقای حداد و خواننده محترم اقای مهدوی و گروه ارکست اقای جمالی همراه بود .

پذیرایی به صورت شیرینی و شربت و صرف ناهار انجام شد که شیرینی توسط اقای محسنی به تعداد 250 عدد تهیه شده بودو غذا به تعداد 220 پرس توزیع شد.

در این مراسم اهدای هدایایی صورت گرفت که به تعداد 70 هدیه به 70 نفر از مدد جویان داده شد.

و در اخر سبد کالای ماه مبارک رمضان که شامل برنج و روغن و کنسرو لوبیا بود به خانواده ها داده شد.


 11- برگزاری مراسم ضیافت افطاری در تالار برلیان

برگزاری مراسم ضیافت افطاری تالار برلیان با حضور اعضای هیِِِِیت مدیره،اعضای شورای شهر،جمعی از خیرین محترم و مددجویان عزیز به صرف افطاری و شام و اجرای طنز و موسیقی و مسابقه


12- برگزاری مراسم دیدار با خادمین امام رضا(ع) در تالار رویال

با حضور اعضای موسسه و خیرین و اعضای مددجو

پذیرایی به صرف میوه و شیرینی


13- برگزاری کلاس خط و نقاشی و موسیقی در تابستان به صورت متداوم توسط:

استاد داوود عبدالهی(موسیقی)

استاد مشجری(خطاطی)

خانم ابراهیمی(نقاشی و کار با آبرنگ)


14- اعزام تعداد43 نفر به مشهد مقدس توسط رییس هییت مدیره محترم  سرکار خانم مکارم و جناب آقای دکتر فدایی به مدت چهار روز و دو شب به صورت کاروانی


15- تهیه گوسفند نذری توسط جناب آقای دکتر فدایی  


16-اهدا مبلغ20000000ریال توسط آقای تمدنی به مناسبت تولد حضرت معصومه (س)و روز دختر ,که به تعداد20نفر از دختران مدد جو به صورت نقدی پرداخت گردید .


17- توزیع وپخش 200پرس غذای نذری افطاری توسط خییر محترم جناب آقای مهندس احمدزاده و250پرس توسط خییر محترم جناب آقای کاشانی در رمضان 1395.

 


18- شرکت در جلسات شوری شهر جهت هماهنگی و همفکری سمنها


19-برگزاری مراسم تفریحی جهت ارتقاء روحیه بیماران و خانواده های ایشان در گلابگیری آقای مسعودی ؛اعزام توسط 2دستگاه اتوبوس با همکاری شرکت اتوبوس رانی

 

فعالیت های حمایتی معیشتی :

الف-سبد کالا :

از اوایل اردیبهشت سال 93 موسسه اقدام به اهداء سبد کالا به اعضا نموده است که توسط آقای احمدزاده ماهیانه برای 17خانوار به مبلغ 000/000/1 ریال به هر خانوار پرداخت میگردد .

همچنین توسط دیگر خیرین نیکوکار آقایان کاشانی "صفوی " اکرمیان " دشتی و قربانی ماهیانه اقلامی شامل تخم مرغ ، برنج ، حبوبات ، روغن ، ماکارونی ، رب ، شکلات ، بیسکوئیت ، ژله ، سس ، کنسرو اهدا می شود .

ب-سبد کالای نوروزی :

همزمان با فرارسیدن نوروز در تاریخ 20/12/93 به خانواده های بیمار تحت پوشش این موسسه سبد کالای عیدانه شامل :

-برنج یک کیسه 10کیلوئی                                       - ا حلب روغن 5 کیلیوئی

- مرغ 4 کیلوگرم                                                  -ماهی 2 کیلو گرم

-تخم مرغ 1 شانه                                                 -آجیل 1 کیلو گرم

-سس 2 شیشه                                                      -پودر ژله ابسته

- قند 2 بسته                                                        - شکر ا بسته

- رب گوجه 1 قوطی                                              -مربا 1 شیشه

و همچنین مبلغ 000/000/1ریال به هرخانوار جهت خرید سایر مایختاج پرداخت گردید.

پ- همزمان با فرارسیدن نوروز در تاریخ 94/12/22 به خانواده های بیمار تحت پوشش این موسسه کالای عیدانه شامل:

-برنج یک کیسه 10 کیلویی

- مرغ 4 کیلو گرم

-قند یک بسته 3 کیلویی

- چای یک بسته

-آب لیمو یک شیشه

-خیار شور یک شیشه

-رب یک قوطی

-تن ماهی 4 عدد

-روغن جامد یک عدد

-روغن مایع 2 عدد

- کیک 7 عدد

- ماکارانی 3 بسته

تحویل داده شد.

ج- اهداء کارت هدیه :

به مناسبت فرارسیدن نوروز 94 با هماهنگی و همکاری جناب آقای مهندس اصغر قانع توسط خیر عزیز و گرامی آقای تهرانی زاده مبلغ 000/000/200 ریال به موسسه اهدا نمود که کارت های هدیه ای به مبالغ 000/000/5 و 000/000/2ریال به 46 خانوار اهدا گردید .

د- کمک های بلاعوض :

باتوجه به درخواست خانواده های بیمار و بررسی درخواست توسط مسئولین مربوطه در موسسه در بعضی موارد کمک هزینه هایی به صورت بلا عوض به بیماران پرداخت شده است :

-کمک بلا عوض جهت ساخت حمام و سرویس بهداشتی منزل بیمار به مبلغ 000/000/100ریال

-کمک بلاعوض جهت خریدماشین لباسشوئی ، آنتن دیجیتال ، کولر ، یخچال باتوجه به درخواست بیمار در بازه های زمانی مختلف

- اهدای پوشاک : اهدای لباس زمستانه به مبلغ 000/000/1 ریال به ازای هرنفر

4-سایت موسسه :

طراحی سایت موسسه نیکوکاری جوانه های امیدبه نشانی WWW.NAJVAK.IR   باهدف ترویج فرهنگ انفاق و فعالیت خیرخواهانه و انسان دوستانه و همچنین معرفی موسسه جهت آشنائی خیرین و ارتباط مستمر با بیماران و آشنائی با نیازهای آنان از امور انجام شده این موسسه می باشد .

فعالیت های انجام شده در زمینه ارائه خدمات درمانی :

رفع برخی ازمشکلات این قشر نظیر درمان بیماری می تواند در تامین آرامش و تقویت روحیه بیمار تاثیربسزائی داشته باشددراین خصوص اقدامات ذیل انجام شده است : فیزیوتراپی ، دارو ، ترخیص و همچنین رسیدگی به وضعیت بیمار و اعضاء خانواده در زمان بستری

-معرفی بیماران به خیرین جهت کمک هزینه درمان و عمل جراحی توسط خیرین محترم به مبلغ تقریبی 000/000/50ریال

-عقد فرارداد بایکی از داروخانه هابه صورت افتخاری جهت پرداخت هزینه نسخه بیماران

-پیگیری و هماهنگی با آقای حلاج مفرد جهت تزریق داروی شیمی درمانی به صورت رایگان

-ویزیت و درمان بیماران توسط پزشک متخصص به صورت رایگان

-تهیه سوزن پورت برای بیماران

- کمک هزینه سفر به تهران و شیراز جهت درمان

 

-دیدار مسئولین موسسه :

الف – دیدار مسئولین موسسه بابیماران :

از آنجائی که ایجاد روحیه در بیماران یکی از اهداف موسسه می باشد ازجمله برنامه های انجام شده دیدار هفتگی مسئولین و اعضاء موسسه با خانواده های بیماران درمنزل و یابیمارستان و گوش دادن به خواسته ها و آرزو های این عزیزان و مرتفع نمودن نیازهای شخصی آنها می باشد که این امر تاثیربسزائی در روحیه افراد داشته و قدری از آلام آنها را التیام می بخشد .

ب- دیدار مسئولین موسسه با خیرین محترم :

این موسسه در جهت بهبود کمک به بیماران جلسات متعددی را توسط آقای مهندس برازنده با خیرین محترم برگزار می کند وازحمایت های مادی و معنوی این عزیزان در کمک رسانی به این قشر استفاده می نماید .

تامین بودجه :

بودجه موسسه طیق ماده 35 اساسنامه از طریق جمع آوری هدایا و اعانات و هدایای اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از داخلی و خارجی و دولتی و غیر دولتی ، قبول وصیت و وقف و سایر فعالیت هایی که در جهت تامین منابع مالی موسسه ضرورت دارد تامین می شود از آنجائیکه فعالیت های NGO  ها و سازمان های مردم نهاد متکی بر حمایت های افراد صورت می گیرد و موسسات خیریه در راستای رسیدگی به قشر محروم و بیمار و آسیب پذیر جامعه همواره نیازمند مشارکت نیک اندیشان و خیرین می باشد لذا موسسه خیریه جوانه های امید پذیرای حضور گرم شما و منتظر حمایت های مادی و معنوی شما عزیزان در جهت پیشبرد اهداف و توسعه کیفی و کمی خدمات می باشد .

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

متن نظر شما چیست

ارسال نظر

اطلاعیه :

چرا ما را انتخاب کنید ؟

محصولات با کیفیت

محصولات با کیفیت با گواهی سلامت و استاندارد

img

قیمت مناسب

ارائه محصولات با قیمت مناسب در کنار کیفیت عالی

img

دسترسی آسان

خرید و مشاوره آسان برای خرید و نمایندگی پخش

img