مادر علیرضا مختاریان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به نام خدا

به نام آنکه شفا در دستان اوست وبا تشکر از تمام دستندرکاران وخیرین زحمتکش موسسه جوانه های امید. اینجانب مادر علیرضا میباشم که روز چهار شنبه 6 فروردین سال 1393 از بیماری فرزندم مطلع شدم.

 بنده خانه داروهمسرم کارگر کارخانه ی ریسندگی میباشد. مادر یک خانواده 3نفری زندگی میکنیم که علیرضا فرزند ارشد ودر واقع تنها فرزند این خانواده 3نفره میباشد .

علیرضا فرزندم 3 ساله میباشد.

در هر حال خدارا شاکریم ک از بیماری او زود مطلع شدیم واورا برای معالجه ب تهران بردیم و ایشان در حال حاضر تحت مداوا میباشد .

من و همسرم 6سال است که ازدواج کرده ایم و یک سال ونیم بعد از ازدواج خداوند علیرضا را ب ما هدیه فرمود .

من و همسرم که در خانواده متوسط ومعمولی بزرگ شده ایم در حال حاضر مستاجر میباشیم .همسرم در یک خانواده 5 نفره و بنده نیز در یک خانواده 11نفره بزرگ شده ایم وتا کنون من و همسرم بیماری خاصی نداشته ایم و این بیماری به ظاهر هولناک برایمان بسیار سنگین بود ولی ب شکرانه الطاف خداوند با این بیماری کنارآمده ایم و ب خداوند توکل کرده ایم که خداوند شفا دهنده و طبیب حقیقی است.

البته من و همسرم اگر این گفته مان حمل بر جسارت نباشد از شما خیرین زحمت کش تقاضایی داشتیم و آن این است که اگر امکان دارد جلسات مشاوره و روانشناسی و حتی مذهبی ترتیب دهید ک در آن روحیه خانواده ها مخصوصا مادران را بالا ببرد وآنها را برای ادامه ی درمان امیدوار ترسازد .

امیدوارم خداوند تمامی شما عزیزان را جزای خیر دهد ...

 

    انشاءالله    

مادر علیرضا مختاریان

 

نظرات کاربران

متن نظر شما چیست

ارسال نظر

اطلاعیه :

چرا ما را انتخاب کنید ؟

محصولات با کیفیت

محصولات با کیفیت با گواهی سلامت و استاندارد

img

قیمت مناسب

ارائه محصولات با قیمت مناسب در کنار کیفیت عالی

img

دسترسی آسان

خرید و مشاوره آسان برای خرید و نمایندگی پخش

img